2 Şubat 2008 Cumartesi

PAPARAZİ

Yurdagün GÖKER bey " Hangi siteyi açsam karşıma Raşit çıkıyor." " Gel abi seni de şöhet yapayım."" Hadi yap bakalım kolaysa, Akdağ çek bakalım bir resim."Burhanettin bey çok ciddi. Sanki biraz sonra 1 Nisan gecesindeki gibi "Harmandalı" oynayacak efe... Erkanlı ise çay servisi yapmaktan yorulmuş dinleniyor.Benden önceki ve benden sonraki başkanlar anlaşmışlar."Tamam bu sene jüridesin söz," diye işaret ediyor galiba..Aman aman, bi tatsızlık çıkmasın da...
İKİ ÖDÜL MAKİNESİ YANYANA.
Ümit müfit işi büyütmüş. Çok iddialı bir şekilde portre karikatürcülüğüne soyunmuş. Bir çoğumuzu kara kalemle çizdi. Bu gün çizilme sırası Erdoğan Başol abimizde idi. Öyle bir sohbet tutturdular ki, bir saat yerlerinden kalkmadılar. Fiskos fiskos. Yakında yeni ödül haberleri alırız. Bu böyle biline. Ümit Müfit Bu ara yakın arkadaşı / Arkadaşımız/Fahri Eyican a da güzel bir site yapış ve kendi sitesinden link vermiş. İşte güzel bir dayanışma örneği.Fahri ziyaretinizi bekliyor.
http://fahrieyican.sitemynet.com

NAZAR BONCUĞUMUZ YÜRÜYÜŞLERE BAŞLADI.
Hepimizin sevgilisi Sema Ündeğer geçenlerde Fransa Just Martel festivalinde ayağını kırmıştı. Uzun süre ayağı alçıda kalan Ündeğer nihayet eski sağlığına kavuştu. Bu günkü toplantımıza katılan arkadaşımız unuttuğu yürüyüşünü aldığı podyum dersleriyle geliştiriyormuş. Yakında onu podyumda görürsek şaşmayalım. Bakınız ne kadar iddialı görünüyor. Biz kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sema hanım bu durumla ilgili şok iddialarda bulundu...AZ SONRA...Hiç yorum yok: